27.03.04

Honza vyhrál na galavečeru v Pardubicích nad holandským bojovníkem Gerardem Duivenem TKO v druhém kole po kopu kolenem na hlavu. Více informací v sekci Profi zápasy.

12.03.04

Vsichni milovnici tvrde muziky a tvrdych kopu si mohou stahnout thaiboxersky promo klip TISIC LET OD RAJE, sestrihany z Honzovych zapasu. Klip ve velikosti cca 8 MB si muzete stahnout ZDE.

20.02.04

Aktuální report z Večera gladiátorů v Boby centru v Brně najdete v rubrice reporáže.

11.02.04

Všichni milovníci thai boxu by si neměli nechat ujít akci, které se koná ve čtvrtek 19.2. v brněnském Boby centru a na které se představí několik spičkových zápasníků z Muay-thai Brno.

10.02.04

V galerii se objevilo pár nových záběrů, tak je můžete v případě zájmu omrknout.

31.01.04

V rubrice reportáže se můžete dočíst, co se dělo na letošním prvním turnaji - Večeru bojovníku v Praze na Brumlovce.

20.01.04

Na stránkách www.thaiboxmagazine.cz si můžete přečíst aktuální rozhovor s Honzou - jeho přepis je rovněž ve rubrice média.

10.01.04

Tentokrát nikoli za bojovými, ale za kulturními zážitky, vyráží Honza s kapelou koncem tohoto týdne do Itálie. Tour začínají TISÍC LET OD RÁJE v Padově, kde na kapelu čekají rozhovory v místních rockových rádiích a večer koncert.

06.01.04

Honza vyhrál anketu Muay thai magazinu "Který bojovník vás v roce 2003 nejvíce zaujal". V anketě hlasovalo celkem 440 lidi a volit mohli mezi cca patnácti nejlepšími českými thaiboxery ze všech váhových kategorií. Na Muay thai magazinu www.muaythaibrno.cz/links bude v nejbližší době uveřejněn i rozhovor s Honzou.

05.01.04

V reportážích najdete článek o letošním jubilejním Večeru bojovníků z pražské Lucerny.

31.12.03

Dnes se nám urodila jedna pozvánečka tak říkajíc na poslední chvíli: kdo by ještě neměl program na silvestrovský večer, muže se přijít podívat do restaurace Čtrnáctka (Jánská 14 - Brno), kde bude od 23 hodin probíhat thaiboxerská exhibice. Návštěvníci budou mít možnost podržet Honzovi lapy a okusit si tak na vlastní kůži, jaká rána se skrývá v takovém pěkném high-kicku. :-) 
V nejbližších dnech bude také aktualizovaá rubrika reportáže, kde se objeví report z letošní jubilejní Luc erny.

22.12.03

V rubrice reportáže je extradlouhý článek z galavečera Heaven or Hell, který se konal v neděli 21.12. v Praze.

21.12.03

Rozhovor s Honzou o muzice o okrajově i o muay-thai vyšel v časaku Move your ass. Objednat si ho můžete na adrese www.moveyourass.tk.

05.12.03

V rubrice reportáže najdete obsáhlý článek z KING OF RING v Itálii.

26.11.03

Dneska se mám urodily rovnou dvě aktualitky. První se týká soboty 29.11., kdy Honzu čeká bitka v prestižní profesionální pyramidě v italském Miláně. Držte palce, bude se to hodit. :-)
Také doporučujeme vaší pozornosti rubriku Reportáže, kde je vylíčený průběh Noci šampionů z pražské Lucerny, kde měl brněnský klub MUay thai několik zástupců.

22.11.03

Na oslavu první tisícovky přístupů na náš web jsme se rozhodli, že jubilejní návštěvník dostane něco na památku. Tím dárečkem bude CD Honzovy domovské kapely TISÍC LET OD RÁJE. Návštěvník webu, na kterého na počítadle na úvodní stránce zamrká kulatá tisícovka, ať napíše svou adresu na mail tlor@seznam.cz a za pár dnů mu přijde balíček s CD. :-)

10.11.03

Tak se nám urodila další pozvánečka a to opět do Brna. 23. listopadu se bude v prostorách restaurace "Na čtrnáctce" (Jánská 14), kde v posledním patře trénuje oddíl Muay-thai Brno, konat další díl Amatérské ligy v thajském boxu. Do této soutěže nastupují hlavně začínající thaiboxeři ke svým prvním zápasům, tak je přijďte určitě podpořit, budou to potřebovat jako sůl! Za brněnský klub by se mělo představit celkem 12 bojovníků, takže určitě bude na co koukat.

02.11.03

Abychom zprostředkovali pohled na aktuální dění v Muay-thai, zavedli jsme novou rubriku REPORTÁŽE, kde se budete moct dočíst Honzův pohled na akce, které se právě konaly. Jako první vlašovka je v ní zveřejněný report z VEČERA GLADIÁTORŮ, který proběhl 31.10.2003 v Brně.

30.10.03

A aby těch pozvánek nebylo málo, tak tady je ještě jedna a to už na tento pátek 31. 10. 2003 do brněnského Boby centra. Od 19. hodin se tam koná akce nazvaná VEČER GLADIÁTORŮ a představí se na ní čtyři vynikající brněnští thaiboxeři: Tomáš Hron, Petr Kalenda, Petr Brzobohatý a Andre Reiders. Tak určitě přijďte špíznout a podpořit je!

29.10.03

Přinášíme pozvánku na jednu speciální akci, kde se sice nebude nikdo s Honzou mlátit (i když vyloučit se nedá nic) ale je docela smysluplná a nařez (hudební) to taky urcite bude. :-) Neděle 16.11. od 20,00 hod (pondělí je svátek), RC GOGO, Znojmo. Koncert na záchranu Bělokarpatského lesa TISÍC LET OD RÁJE, EBOLA JOY, TEREZA KRADLA. Před koncertem proběhne beseda "K záchraně Bělokarpatského lesa" + projekce "Paměť stromů", nejen o stromech všeobecně, jejich ochraně a funkce v krajině..., provázené s činností člověka a jeho destruktivním chováním. Na závěr bude promítnut snímek "Kolyma na prodej" - (ČR, 20 min.) Každý jedinec (vstup je 50 Kč) svou návštěvou této akce pomůže vykoupit 3 metry čtvereční tohoto unikátního lesa, kterému hrozí vykácení.

17.10.03

Tak už se konečně zadařilo a stránky jsou na světě. :-) Doufám, že se vám na nich bude líbit a já i webmaster určitě uvítáme vaše názory v guestbooku - teda hlavně ty pochvalné, kritika se řeší v ringu! :-))) Vzhledem k tomu, že své aktivity směřuju nejen do thaiboxu, ale i do muziky, dočtete se tady sem tam i nějakou aktuální informaci kapele Tisíc let od ráje.

16.10.03

Honza získal na konci srpna v belgických Antverpách titul Mistra světa WKA v super těžké váze!

15.10.03

Na stránkách www.zvirevtisni.cz je uz delší dobu rozhovor s Honzou zejména o vegetariánstvím a jeho vlivu na sport. Pokud tohle téma někoho z vás zajímá, nezapomeňte na tyhle stránky mrknout.

Velice obsáhlý rozhovor s Honzou, který je tentokrát hlavně o hudbě, vyšel v metalovém časáku Pařát. V běžné distrubuční síti není k sehnání, ale objednat si ho můžete přes internet na adrese herdron@centrum.cz

V červnovém čísle časopisu Esquire vyšel obsáhlý článek o thajském boxu s několika Honzovýma fotkama. Samotný článek se ale nedá brát moc vážně, nezaujatý čtenář by mohl získat pocit, že nejoblíbenější thaiboxerskou technikou je kop mezi nohy. :-) Článek by měl být k mání i na webu vydavatele Esquire - www.stratosféra.cz

« zpět