20.03.2010

Dnešní novinky bohužel nezačínají moc pozitivně, jelikož na četné dotazy, co mi ze všech stran chodí, musím hodit ven info, co si už štěbetají vrabci na všech fighterskych střechách: bohužel akce TIME OF GLADIATOR v dubnu v Brně nebude, půjde udělat až v podzimním termínu, kdy proběhla loňská akce Return of Gladiators. Je to tak říkajíc z organizačně technických důvodů, bližsí info najdete v dohledné době na oficiálním webu www.kingsofthering.cz  Pro mě je to ale svým způsobem dobrá zpráva, jelikož budu mít na přípravu na své rozloučení s ringem víc času, což není vzhledem k extrémní vytíženosti posledního období na škodu. Další novinky se týkají toho, že jsem z vegetariánství přešel už před pár měsíci na veganství, důvody jsou vyloženě etické (více info v sekci Veganství) a jako takový velice příjemný bonus mi to přineslo výrazné zlepšení fyzičky i síly a hlavně to, že jsme se konečně zbavil nežádoucích tuků, které mě docela opruzovaly. Přitom váhu držím pořád kolem 115 kg a díky veganství a silovému cvičení v kombinaci s 12 km behy, co si teď dávám (v předveganském období jsem běhal horko-těžko půlku) mi i pěkně narostla svalová hmota a konečně jsem se aj trochu vysekal. :-) Pokud byste chtěli mrknout na mé aktuální vegan foto, najdete je v galerii. Jinak pokud by chtěl někdo v tomhle směru nějak poradit nebo něco zkonzultovat, klidně napiště do vzkazů třeba na kapelovém webu www.tlor.cz

 

Poslední novinka se týká umělecké tvorby, kde teď u mě probíhá nahrávání ambientího hudebního projektu River (bandzone.cz/river ) a je pro mě převelice zajímavé dělat muziku, kde neburácejí tvrdé kytary. :-) Momentálně k tomuhle projektu dokončuji texty a jeho knižní podobu, takže případní zájemci o ponoření do hloubky Řek plných archetypálních obrazů se mají na co těšit. :-) Další informace k River najdete kromě Bandzone profilu na webu www.river-music.com , ktery se momentálně připravuje.


19.11.2009

Poslední boj ;-)

Tento romantický název zprávy předznamenává, o co v téhle novince asi půjde: kvůli kombinaci všech možných důvodů mě čeká poslední výlet do ringu a to na akci TIME OF GLADIATORS, která bude 17.4.2010 v Brně. Důvodů ukončení má závodní kariéry je hned několik. Kromě zdravotních (dlouhodobé problémy s koleny + sešroubovaná ruka) je to absolutní nedostatek času, který mi neumožňuje dát tréninkům tolik, kolik by bylo na kvalitní přípravu na profi zápasy třeba. Přece jen dlouhodobě zvládat vést poměrně velkou reklamní agenturu, kapelu + koncertní aktivity s ní spjaté, rodinný život (31.12. očekáváme s manželkou narození malého thaiboxera :-) + další uměleckou tvorbu (projekt River, který momentálně tvořím a který bude zahrnovat literární, hudební i filmovou část - více info pro zájemce tady: http://bandzone.cz/river ) se vzhledem k tomu, že den má jen 24 hodin, stíhá opravdu blbě. No a vzhledem k tomu, že jsem si v ringu splnil několikanásobně vše, co jsem chtěl, padla volba na omezení aktivit právě na thai box. Nicméně ještě bych se rád před odchodem do důchodu ;-) jednou do ringu podíval a tak jsem se domluvil s mým promotérem Milko Deucmanem, že se naposledy ukážu na akci TIME OF GLADIATORS, kterou v Brně pořádá a jejíž první díl Návrat Gladiátorů skončil naprosto skvěle - vyprodané Boby centrum, výborné fighty a parádní atmosféra. Každopádně na poslední fightík bych rád něco speciálního, takže jsem se rozhodl dát si ho v plných thajských pravidlech, tedy včetně loktů na hlavu - samozřejmě bez chráničů. ;-) Momentálně probíhá hledání soupeře, který by do zápasů ve full muay thai šel, přece jen v super tíze se takhle v Evropě už skoro vůbec nezápasí, zejména skrz tržná zranění v obličeji, kterými zápasy s lokty často končí. Nicméně doufám, že se nějaký alespoň stokilový dobrák, který si takový zápas střihne, najde a já se budu moct rozloužit s ringem solidní mlatou. ;-) Pro další informace sledujte web http://www.kingsofthering.cz/ , kde najdete více. Kromě této novinky jsme dnes zaktualizavali také sekci video, kde můžete nově najít poměrně dost mých fightů, takže tam v případě zájmu zabruste. Těším se na vás 17.4. v Brně!

05.05.2009

Velice obsahlý rozhovor s Honzou hlavne o muzice, ale i thajském boxu a o tom, kolik věcí se dá dohromady zvládnout, najdete na hudebním portálu Abyss. Přímý link je tady: http://www.abysszine.com/2009040031-tisic-let-od-raje.html

10.11.2008

Po delší odmlce, způsobené přemírou jiných aktivit (zejména pracovních a kapelových), sem přidávám zase nějakou tu novinku. Po půl roce bez zápasu, kdy se vinou vnějších vlivů rušil jeden fight za druhým, jsem teď o víkendu bouchal v Holandsku, 5x3 minuty, o evropský U.M.C titul. Zápas mi bohužel vůbec nesedl a já ho zaslouženě prohrál na body. V prvním kole jsem sice soupeře nahulil kolenem do hlavy, ale nedodělal a pak už jsem se nějak nemohl pořáně rozboxovat. Jako největší podíl na tom vidím svou celkovou únavu z extrémního množství práce (podzimní sezóna v reklamní branži dává ukrutně zabrat) a kapelových aktivit (máme čerstvě venku nové CD), takže jsem do fightu nedal sto procent. Podle Ivana Hippolita (trenára VOS gymu, který mě v tomto zápase koučoval), byl zápas good a pěkný, i když já s ním spokojený nejsem. Tak snad příště si zpravím chuť. ;-)

11.06. 2008

Takovouhle pozvánku byste ode mě asi nečekali, nicméně není to žádný nejapný fórek: nějakým řízením osudu se stalo, že máme thaiboxerské vystoupeni v divadelním nastudovaní Shakespeara a to rovnou v Macbetovi. Naše důkladné dávání si po čuni v teto divadelni hre predstavuje alegorii bitvy a musím říct, že podle zkoušek je to docela síla. Mluvit nás sice nenechaji (kdo vi proč :-) ale i tak je to pěkný mazec, takže kdo to budete chtít vidět na vlastni oči, myslim, ze nebudete litovat. Představení Macbetha se hraje v divadle Husa na provazku v Brně a premiéra je teď v patek 13.6. Na ni už jsou listky dle všeho vyprodané, ale na druhou premiéru v sobotu 14.6. by ještě snad měly být, takže kdo byste měl čas a chuť, přijďte mrknout. Když pominu naše neuměla thaiboxerská vystoupení, výkony ostatních herců jsou fakt neskutečné a na zkouškách jsme jen seděli s otevřenou hubou a nevěřícně sledovali, jak geniálně umějí hrát. Tak pokud budete mít náladu, dojděte se mrknout, litovat fakt nebudete. Další příležitost bude pak až září v Praze. Vice info na www.provazek.cz.

07.03. 2008

Honza zvítězil o víkendu v řeckém Loutraki v titulovém zápase o pás evropského šampiona S1 nad řeckým bojovníkem Nikosem Tsoykalasem a získal titul S1 Europen champion. Více info v sekci profizápasy.

23.10. 07

Již tento víkend budou mít všichni zájemci unikátní možnost vidět mě s Hakimen pohromadě v ringu. Budeme mít exhibiční fight na jubilejním desátém ročníku Budoshow, akce se koná v neděli 28.10. v hale na Vodové. Více info na www.budoshow.com Kdo by se před tím chtěl naladit pořádnou dávkou tvrdé muziky, muže zavítat na náš koncert v brněnském klubu Stará pekárna, který se koná den před tím - v sobotu 27.10. od 19:30 hodin.

Od dnešního dopoledne je na této adrese http://www.youtube.com/watch?v=D9Vt4rOQBLE ke stažení nový sestřih z Honzových fightů.

02.08.07

Jak už asi většina z vás zaregistrovala, zápas na Boby pro mě skončil sice vítězne, ale odnesl jsem ho komplikovanou zlomeninou předloktí.

Rovnou z Boby jsem zamířil do špitálu, kde mě čekala operace a ruku mam sešroubovanou. Celý galavečer je k vidění na www.profight.tv Momentálně se ruka ještě hojí a do plného tréninku se zapojit nemůžu, piluju tedy hlavně kopy a věnuju se muzice, jelikož nahráváme novou desku. Nejdřív, když to dobře půjde, se do ringu podívám koncem roku. Jinak do galerie jsem přidal pár aktuálních fotek, jak se zápasů, tak soukromých.

Po několika letech se v brněnském Boby centru bude opět konat galavečer thajského boxu a profiboxu. Na této akci, které bude v sobotu 28.4. se představí několik brněnských fighterů a v hlavním zápase večera i Honza. Všichni jste srdečně zváni!

Plakat na brnenskou akci 28.4. je ke stazeni zde.

26.03.07

Honza letos naskočil vitezně do kolotoče K1. V únoru vyhrál v superfightu na K1 v Budapešti, v březnu pak turnaj K1 Europien Warrior v německém Lubecku, když všechny všechny tři soupeře porazil před limitem. Více info o zápasech na tomto turneji v sekci Profifighty.

20.02.07

V sobotu 24.2. bude mít Honza super fight na maďarské K1 v Budapešti. Na akci se představí třeba Ignashov, Kemayo a spousta dalších fighterů, takže kdo by měl chuť, neváhejte se zajet podívat, Budapešť je za rohem! Honzovým soupeřem bude maďarský Daniel Torok.

Ve středu 21.2. bude Honza vystupovat na vegetariánském dni v Olomouci. Akce se koná od 18 hodin ve Vyšší odborné škole sociální na Náměstí republiky 3 a Honza na ní vystoupí s přednáškou o vegetariánské stravě ve vrcholovém sportu.

Dlouhý rozhovor s Honzou vyjde v aktuálním čísle jinak převážně hudebního časáku Pařát magazine. Sehnat se dá např. přes net na adrese www.paratmagazine.com

V reportážích se konečně objevil report z akce v Mnichově. Jinak kratší sestřih ze zákulisí téhle akce, kde jsou vidět i přípravy brněnských fighterů na první zápasy, najdete tady http://www.youtube.com/watch?v=YEx3BnhTA74 Rovněž byla zaktualizovaná sekce Profi zápasy. Zde si můžete stáhnout ve formátu Power point školní práci kamaráda Dana, co pojednává o tréninku Muay thai.

16.01.07

Honza vyhrál o víkendu na galavečeru v Mnichově KO v prvním kole nad Srbem Lucasem Makaroviczem, který trénuje v Německu. V dohledné době se zde objeví reportáž z této akce.

22.11.06

Dnes bude na hudební televizi Očko v pořadu Smršť (start v 23 hodin) k vidění "thaiboxersky" klip tisicovek, sestříhany hlavně z Mistrovství ČR v muay thai. Tak komu se bude chtít ponocovat, mrkněte na to.

04.09.06

Honza vyhrál o víkendu malou pyramidu v chorvatskem Splitu, když v prvním zápase porazil Tihamera Brunera z Maďarska a ve finále domacího bojovníka a vítěze chorvatské K1, Domagoje Buco Ostojice. Více info v reportáží, která se v nejbližší době objeví.

04.08.06

Obsáhlý rozhovor s Honzou si můžete přečíst v časopise Vegan a Vegetarián, jehož letní číslo bylo věnované převážně sportovcům, co se stravují bez masa.
Honza byl nominován mezi deset nejvýznamnějších brněnských osobností v kategorii Sport v každoroční anketě vyhlašované ve spolupráci s brněnským magistrátem. Slavnostní vyhlášení se bude konat v první polovině září v brněnském hotelu Voroněž.

22.06.06

Se značným skuzem, způsobeným kombinací mé fatální lenosti a pracovních poviností jsem dopsal reportáž z Teplic. K nahlédnutí je zde.

04.04.06

Report z tradicniho gala v Pardubicich od Aldy najdete zde

20.02.06

Podrobnou reportaz z akce v Blave najedete tady.

28.11.05

V reportázích se můžete mrknout, jak probíhala poslední letošní Superliga v Lisabonu. Napsání reportu se zhostil tentokrát Dan, který momentálně studuje v Portugalsku. Bohužel na svém počítači nemá češtinu, takže jeho zajímavý článek je bez háčků a čárek, snad se bez nich obejdete. ;-)

23.09.05

Jak probíhala naše bosenská bitva se dočtete v reportážích.

20.09.05

Ve svém dalším zápase zvítězil Honza v Bosně a Hercegovině nad domácím K1 fighterem Dženanem Muminovičem KO v druhém kole. Bližší informace se v dohledné době objeví v reportážích.

01.09.05

Omlouváme se za několikadenní výpadek stránek, bohužel náš poskytovatel to nějak nezvládal. Teď už by snad mělo být vše v pořádku.

05.08.05

V reporážích se můžete dočíst podrobnosti o výborném galavečeru v Písku.

09.05.05

Honza o víkendu vyhrál nad německým úřadujícím šampionem Dirkem Thilekem, kdyz mu po dvou kolech rozkopal nohy low kicky a stal se Mezinarodnim mistrem Nemecka.

28.04.05

V reportážích se dočtete o průběhu galavečera v Třebíči.

25.04.05

Na podzim se v Brně bude konat Kings of the ring Grand Prix, zde je k nahledu plakat a zde.
zakladni informace.

Reportáž z akce v Německu si můžete přečíst zde.

04.04.05

V reportážích se dočtete, jak probíhalo gala v Pardubicích. Psaní článku se tentokrát ujal Alda.

02.02.05

Ve svém dalším zápase ve Vídni Honza zvítězil po pětikolové bitvě s tureckým zápasníkem Krisem Samirem, trénujícím ve vídeňském City tongu. Více info o téhlé ukrutné štípané najdete v profizápasech.

06.01.05

V reportazich se můžete dočíst, jak probíhala letošní Lucerna. Autorem obsahlého reportu je Zdeňek Pachovský.

03.01.05

Galerie se rozrostla o spousty nových záběrů.

Kdo by měl naladu se v sobotu 15.1. trošku zkulturnit, ať se staví do klubu Stará Pekárna v Brně na Štefánikově ulici, kde vystupují v plné kráse Tisícovky.

Rozhovor s Honzou, který vyšel původně na dnes již zaniklém Thaiboxmagazinu, si můžete přečíct na novém časáku http://fightnews.sk

27.12.04

V rubrice Profi zápasy nový článek.

22.12.04

Na www.vegetarian.cz vyšel obsáhlý rozhovor s Honzou.

20.12.04

V reportech najdete, jak probíhlalo letošní poslední HoH. Autorem je Wan fu.

18.12.04

Honza vyhrál v thajském Bangkoku Královský pohar, když ve finálovém zápase porazil tureckého bojovnika KO low kickem v prvním kole.

02.12.04

Zde najdete reportaz Petra Brzobohatého z King of the ring v Brně.

01.12.04

V sekci Video přinášíme jednu aktuální lahůdku v podobě krátkého sestřihu z Honzového zápasu. Video je točené přímo z publika (tímto díky Lucce!), takže omluvte lehce undergroundovou kvalitu.

V Galerii se muzete mrknout na par aktualnich zaberu z posledniho fightu v Rakouskem Linzi a z konciku.

29.11.04

Na galavečeru v Boby centru v Brně zvítězil Honza nad soupeřem Ruiem Mattiou z Itálie v druhém kole KO. Více info o celé akci najdete zatím ve vzkazech, v dohledné době by se měla objevit i reportáž. V Galerii zatím najdete první vlaštovku z fotek se zápasu
Na tři brněnské zápasníky (Petra Kalendu, Petra Brzobohatého a Honzu) čeká na začátku prosince výlet do Thajska, kde se zúčastní prestižního Královského poháru. 

26.10.04

Zde najdete report z turnaje Heaven or Hell v Praze

16.10.04

Zde si muzete precist vyjadreni k clanku, ktery byl otisten v Magazinu Prava 9.10.2004.

11.10.04

V reportážích se můžete dočíst, jak se to stalo, že všichni tři bojovníci, kteří nastoupilo o víkendu v rakouském Linzi (Petr Heneš, Petr Kalenda a já) přivezli vítězství.

03.10.04

Zde se muzete mrknout na report Petra Brzobohateho z MS ve Svycarsku.

26.09.04

V reportech se dočtete, jak se to přihodilo, že v Brně máme pás Evropského šampiona S1.

16.09.04

Všechny příznivce nářezové muziky, vegetariánstvi a thai boxu zveme na 2.10. do Prahy, kde se konají dvě zajimave akce. Od 13 hodin se koná v sále Ústavu zemědělských a potravinářských informací, Slezká 2, Vegetarinský den, kde se objeví i Honza a bude se snažit ve svém příspěvku přesvědčit jedlíky masa, že vegetariání nemusí být zesláblké trosky. ;-) K vidění bude sestřih se zápasův muay-thai. Večer se potom koná v Rock café na Národní ulici benefiční koncert pro Svobodu zvířat, kde se představí spolu s dalšími třemi kapelami i Tisícovky.

14.09.04

Po poněkud ospalých prázdninách se zase začíná něco dít, takže přinášíme pár žhavých novinek: Ve čtvrtek 23.9. se koná v Pardubicích kvalifikace na turnaj S1 (do 72 kg), kde se představí zřejmě dva brněnští zástupci, Michal Hasgut a Oto Merlin. Už tento víkend (sobota 18.9.) se mohou všichni příznivci kraválu :-) přijít podívat na koncík Tisícovek do Olomouce v rámci pravidelných Allmetal festů - více info na www.allmetal.cz Co se týče mých zápasů, doufám, že v dohledné době sem budu moct dát nějaké konkrétní info co a jak, momentálně je vše ve stádiu příprav.

04.08.04

Úvodní stránka prošla redesignem, ve vzkazech uvítáme vaše názory, jak se vám libi.

19.07.04

V Galerii se objevilo pár nových aktuálních fotek, tentokrát spíš hudebního charakteru.

29.06.04

Všem vřele doporučuji si v reportážích přečíst popis událostí, ke kterým došlo během pátečního tréninku. Pro ty, kdo by tomu nechtěli věřit, připomínám, že je na to hromada očitých svědků a nic z toho není vymyšlené ani přibarvené, spíš naopak. :-) Takže pozorně čtěte a pak třeba nechte vzkaz, co na celou kauzu říkáte.

20.06.04

V reportážích se dočtete, jak to tepalo na suprovém gala v Třebíči.

01.06.04

Popis excelentních fightů v Benátkách najdete v reportážích.

23.05.04

Dalsi info o zapasech, tentokrát z rakouzského Linze, od Petra "Bugati" Brzobohatého, najdete v reportazich.

22.05.04

Jak se brnensky fighter Michal Hansgut stal v Italii evropskym sampionem King of Ring se doctete v reportazi Petra "Bugati" Brzobohateho.

14.05.04

Honza získal v anketě rockových publicistů Břitva 2003 cenu v kategorii Potěšení roku za výhru na Mistrovství světa WKA v Antverpách. Zpěvačka Tisíc let od ráje Dasha si stejně jako minulý rok odnesla titul Miss rocku. V anketě hlasovalo několik desítek publicistů z českých rockových časopisů a zinů.

17.04.04

Honza získal v anketě rockových publicistů Břitva 2003 cenu v kategorii Potěšení roku za výhru na Mistrovství světa WKA v Antverpách. Zpěvačka Tisíc let od ráje Dasha si stejně jako minulý rok odnesla titul Miss rocku. V anketě hlasovalo několik desítek publicistů z českých rockových časopisů a zinů.

09.04.04

Jak se to mlelo na třetím pokračování turnaje Heaven or Hell v Praze se můžete dočíst v rubrice Reportáže. Psaní reportu se ujal tentokrát Wan-fu.

05.04.04

Kdo by si chtěl počíst, jak probíhaly zápasy v Rakousku, ať mrkne do rubriky reportáže.

Upozornění pro všechny brněnské thaiboxery: Od pondělí 5.4. se klub Muay thai Brno stěhuje do nového sportovního centra (bývalý Zagreb) u Semilasa v Řečkovicích. Tréninky jsou v 16, resp. 19 hodin, podle rozdělení na A a B - více info u trenéra Karla Kaisera, popřípadě na www.muaythaibrno.cz

archív novinek »


Podrobné statistiky přístupu na web www.honzos.com

© 2003 Stephen - webmaster

realized by shot creative